1.5.-5.5.2019 Island, průvodce Hana Tomsová

Výborná spolupráce s majitelkou CK Bc. Lenkou Navrátilovou

Ubytování v hotelu: bez připomínek

Strava vhotelu: první den chudá snídaně, poslední den - den odletu přislíbena lehčí snídaně v jídelně, skutečnost 1 obložená večka , možnost čepované kávy, 1 ks. ovoce v balíčku

Organizace zájezdu: výborná

Váš názor na průvodce: vynikající průvodkyně ( po všech stránkách ), dozvěděli jsme se spousta nových poznatků, každý z nás si odvezl mnoho vědomostí o této zemi, zážitků, někteří vyzkoušeli i trochu adrenalinu. Tímto bych chtěla ještě jednou jménem celé skupiny poděkovat z celého srdce průvodkyni Hance za její profesionální přístup při průvodcování našeho zájezdu. Je opravdu profesionálem  na svém místě. Prosím o jeho předání. 

Malinké negativum málo času při prohlídce sopečnéhokráteru Kerið. Jelikož se tam platí vstupné a než byli všichni obslouženi, nezbývalo moc času k jeho prohlídce. Já platila první a přesto jsem se nestačila podívat  ke dnu kráteru - už nezbýval čas. Ti poslední ( u kasy )  nestačili kráter ani obejít.

Ještě z naší strany by byl zájem podívat se na nějaký ledovec. Jen na zvážení, zda by do tohoto okruhu za krásami Islandu nešla návštěva ledovce zařadit.

Ještě jednou děkuji všem za výbornou spolupráci a budeme se těšit zase někdy příště na nezapomenutelné zážitky díky Vaší CK.

S pozdravem a přáním pěkného víkendu

Vaše jméno (nemusí být):

Bc. Jana Závadová

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter