30.11.-3.12.2017 Adventní Londýn, průvodce Tomáš Kučera

Dobrý den,
děkujeme Vám za překrásné 4 dny v Londýně. Informace k odletu a pobytu byly podrobné a srozumitelné, v odletové hale nás čekal p.Kučera s letenkami.Londýnský hotel byl rodinný a čistý,personál milý a snídaně bohaté.S průvodcem Tomášem jsme byli spokojeni na víc než 100%,Je to dokonalý profesionál,ochotný,vstřícný,zábavný,je vidět,že svoji práci miluje,byl nejlepší průvodce,se kterým jsme cestovali.Byl to velký zážitek nejen proto,co všechno jsme viděli,ale i pro překvapení p.Kučery,které pro nás měl připravené na každý den.Staral se o nás a snažil se nám pomoci ve všech směrech.Organizace zájezdu byla skvělá.Rádi bychom s Vaší CK v budoucnu cestovali.

S pozdravem manželé Fouskovi

30.11.-3.12.2017 Adventní Londýn,průvodce Kateřina Lefebvre

Informace před odletem byly 100%, nic nechybělo.

Ubytování a strava  v hotelu byla velmi dobrá. V

Organizace zájezdu: velmi dobrá

Váš názor na průvodce:   zkušená, vzdělaná, vtipná, rozumí lidem..ví, co dělá.

Milada Minářová + Marijanka

30.11.-3.12.2017 Adventní Londýn, průvodce Tomáš Kučera

Dobrý den,

děkujeme za skvěle zorganizovaný zájezd do adventního Londýna. Dostali jsme o všem vyčerpávající informace.

Ubytování v hotelu bylo  v pořádku, čisto, k dispozici varná konev, fén, ručníky, miniatury mycích prostředků, spokojenost. Možná by se hodila deka navíc, pokoj v noci vychladl a k ránu byla trochu zima.

Se stravou v hotelu jsme byli spokojeni,z bohaté snídaně se dalo dobře vybrat.

Organizace zájezdu: Perfektní, dle nejlepších úmyslů průvodce. Někdy bych však dala možnost hlasovat ve skupině, aby se ukázalo, kdo co opravdu chce.

Váš názor na průvodce: Velmi milý, ochotný, spolehlivý, vždy pečlivě připravený, to se jen tak nevidí. Měl pro nás spoustu překvapení, která dělat nemusel, ale i díky nim byl zážitek ze zájezdu opravdu výjimečný a nezapomenutelný (zpracované informace do přehledného letáčku, tematická hudba do autobusu, svařák, ochutnávka čokolád a další bonusy v podobě návštěvy Sky Garden a dalších zajímavých míst navíc). Je vidět, že ho práce baví, dělá ji s láskou a pro klienty by se rozdal. Rádi bychom tuto nadstandardní péči ještě zažili při nějakém dalším zájezdu, je to velmi příjemné :-)

Trochu mě mrzí, že oproti plánu jsme nenavštívili London Eye, na který jsem se těšila. Musím však dodat, že pan průvodce návštěvu nabízel v náhradní termín - poslední den zájezdu, ten už jsme ale chtěli věnovat nákupům.

Děkujeme za krásný zážitek,

s pozdravem

Radka Bachurová

30.11.-3.12.2017 Adventní Londýn, průvodce Tomáš Kučera

Dobrý den,

zájezd  Londýn , byl po všech stránkách výborný. Od včasných a jasných info.  od Vaší CK , až po skvělého průvodce  T. Kučeru, kterého bychom chtěli nominovat  na průvodce roku :),:), za jeho až nadstandartní služby .

děkujeme

Branišovi

Zasílání novinek

Zde vložte Váš email:(*)
Prosím vložte Váš email

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter  icon-google