10.5. – 14.5.2018 Edinburgh, průvodce Tomáš Kučera

Dobrý den,

dovolte mi krátce zhodnotit tento zájezd. Z pravidla jezdíme na dovolenou a poznávací zájezdy sami a toto byl pro nás první zájezd, který byl organizovaný. Cestovní kancelář i průvodce nám byl doporučen známými, kteří byli s CK Grand Travel v Edinburghu před dvěma lety.
Nadšení, zážitek, spokojenost, péči a zájem pana průvodce Tomáše Kučery nelze popsat slovy! Nezažil jsem tak obětavého člověka milující svoji práci (koníčka)! Informací jsme měli více, než člověk může vstřebat, jeho individuální péče s přihlédnutím k počtu účastníků na tomto zájezdu až hraničí s lidskou schopností toto vše zvládnout. Od samého počátku - srazu na letišti jsme měli maximum informací a to od samotného odbavení zavazadel, cestujících až po detailní informace, co na jakém kroku a kdy bude následovat. Ve zkratce, informace nám nechyběly žádné a to v žádném okamžiku zájezdu, ubytování v hotelu bylo příjemné, organizace zájezdu exkluzivní, vše klaplo na čas a vše perfektně a do posledního detailu zajištěno. Vědomosti průvodce pana Tomáše Kučery a umění tyto vědomosti a informace prodat dále byly neuvěřitelné!!!
Můj názor na pana Kučeru jsem snad dostatečně popsal v úvodu, ale opravdu jsem nezažil člověka, který by měl takovou péči o každého účastníka a to i v případě, že jsme v samém závěru pobytu měli individuální program, tak i v tomto okamžiku běhal po městě, každému byl nápomocen a to ať byl v jakékoliv části města, prostě smekám a především děkuji, že jsme měli tu čest, tohoto člověka poznat a že nám byl průvodcem v tak krásném a nádherném městě, jako je Edinburgh!

Velice děkujeme celému týmu CK Grand Travel a už nyní se těšíme na jeden z dalších zájezdů, které nabízíte.
S úctou
Jan Krauz a Hana Ivanšíková

10.5. – 14.5.2018 Edinburgh, průvodce Tomáš Kučera

 

Před odletem jsme dostali dostatečné informace, nic nechybělo.

Ubytování v hotelu bylo dobré.

Organizace zájezdu byla vynikající

Váš názor na průvodce: Blížil se k dokonalosti. Neumím si představit lepší práci

Děkuji za perfektně připravený a realizovaný zájezd. Profesionalita průvodce pana Tomáše Kučery byla úžasná.  Rádi bychom se s mojí paní na Vaší kancelář ještě někdy obrátili.

František Papík

10.5. – 14.5.2018 Edinburgh, průvodce Tomáš Kučera

Vše jak je u Vaší cestovní kanceláře zvykem bylo OK.

Ubytování v hotelu bylo super.

Organizace zájezdu byla excellent.

Váš názor na průvodce: Tomáš Kučera nezklamal očekávání. Jako vždy vše klapalo jak na drátku včetně krásného počasí. Ještě jednou děkujeme :-):

Srbovi

4.5.-7.5.2018 Řím + Vatikán, průvodce Michala Šopfová

Dostali jsme všechny informace před odletem, byl jsme velmi spokojeni. Žádné informace nám nechyběly.

Ubytování v hotelu bylo perfektní. Pokoj čistý, povlečení čisté. Pokoj moderně vybavený. Příslušenství čisté, moderní, moderně vybavené. Bez připomínek.

Naprostá spokojenost se stravou na hotelu. Bez připomínek.

Organizace zájezdu: Naprostá spokojenost s organizací zájezdu. Bez připomínek.

Váš názor na průvodce: Paní Michala Šopfová byla skvělá, obětavá, její výklad k památkám byl na velmi profesionální úrovni. Její znalosti všichni účastníci zájezdu obdivovali. Podala výkon na 150 procent !!! Zaslouží ocenění.

Poznávací zájezd se nám moc líbil, přiveli jsme si moc pěkných zážitků. Moc děkujeme.

Božena Průšová, Ledeč nad Sázavou a Jaroslav Burda, Hořice  

3.5.- 8.5.2018 New York, průvodce Tomáš Kučera

Vážená paní Navrátilová, 

nejdřív se Vám omlouvám za opožděnou reakci. 

Ke zhodnocení zájezdu. 

Informace před odletem jsem dostala, vše bylo v pořádku. 

Ubytování v hotelu se mi taktéž líbilo, hotel je čistý, příjemný personál, kousek od metra. 

K organizaci zájezdu. Za mě bych Vám ráda poděkovala, protože se celý zájezd zkomplikoval tím, že moje sestra nemohla odletět.

Názor na průvodce. S panem průvodcem jsme se setkali před 2 lety v Londýně a okamžitě nás nadchlo, že existují stále průvodci, které práce baví. Pan Kučera umí z poznávacího zájezdu udělat opravdový zážitek. Je stále k dispozici, postará se o celou skupinu, plní individuální přání a vždycky přijde s nějakým bonusem navíc. Myslím, že New York je sám o sobě skvělá destinace, ale hlavně díky panu Kučerovi jsme si všichni zájezd užili na maximum.


Pokud bych mohla vše shrnout, jsem si jistá že v příštím roce opět vyrazím prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře a s panem Kučerou do další destinace. Děkuji Vám za Vaše služby a za to, jak vše organizujete. Jsem ráda, že jsme na Vaší cestovní kancelář narazili a rádi s Vámi budeme cestovat dále. 

S pozdravem, 
Lenka Illyová

Zasílání novinek

Zde vložte Váš email:(*)
Prosím vložte Váš email

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter  icon-google