18.5.-21.5.2019 Londýn Hampton Court, průvodce Libor Valda

Před odletem jsme dostali dostatečné informace. Při objednání zájezdu nebyl uveden přesný hotel

Ubytování v hotelu bylo v pořádku

Strava v hotelu byla v pořádku

Organizace zájezdu: perfektní

Váš názor na průvodce: pan Libor Valda je sympatický a příjemný, znalý místních poměrů a historie, dovedl adekvátně poradit

Blanka Navrátilová

16.5. - 20.5.2019 Skotsko, průvodce Tomáš Kučera

Všechny informace před odletem byly včas doručeny a popsány..

Hotel byl krásný čistý

Organizace zájezdu: Není co dodat vše na 100%

Váš názor na průvodce: No prostě jednička jako vždy cestovat s Tomášem Kučerou je nepopsatelný zážitek to se musí prostě zažít je to úplně jiný prožitek z cestování 1000% péče o klienty. S Tomášem Kučerou opravdu zažijete to správné cestování a poznávání historie, kultury, gastronomie a zajímavosti dané země od A-Z a vždy nějaký bonus na víc. Děkujeme Tomášovi za krásné seznámením se Skotskem a hlavním městem Edinburg.

Prostě jsme si to užili na 100% Edinburg je nádherné město. Již se těšíme na další výlet s Tomášem Kučerou a společností Grand Travel.

Martin a Ivana Maierovi

9.5.-12.5.2019 Amsterdam + Keukenhof, průvodce Hana Beránková

Před odletem jsme dostali dostatečné informace.

S hotelem jsme byli spokojeni. Příjemný, čistý, příhodná lokalita Snídaně nebyla v ceně, ale dokpupili jsme si a byla fajn

Organizace zájezdu: Nic, co bychom vytkli

Váš názor na průvodce: Paní průvodkyně byla velice příjemná, milá a lidská. Její výklad byl zajímavý a kombinoval mnoho úhlů pohledu (historii, geografii, demografii, ale i současný bežný život v Amsterdamu, zvyky, obyčeje atd.). Hodně jsme nachodili a hodně toho viděli, paní průvodkyně přizpůsobovala program i podle požadavků skupiny (čas na prohlídku míst, nákupy, restaurace...). Zároveň nám dávala dostatek volnosti k naplnění osobních zájmů. Vždy nás pečlivě instruovala, pokud jsme chtěli jít vlastní cestou. Celkově byl výlet zajímavý, zábavný a pestrý. Moc jsme si ho užili a vřele ho doporučíme!

Petra Štěpánková a Václav Husák

4.5.-9.5.2019 Irsko, průvodce Tomáš Kučera

Užasný zájezd,dostatečné inormace,ubytování skvělé,bez problémů,v restauracích jsme si pochutnali na specialitách.Organizace zájezdu velmi dobrá.Průvodce pan Tomáš Kučera je velmi příjemný,ochotný ,svými znalostmi nás velice obohatil.Máme nádherné zážitky.děkujeme a určitě to nebyl náš poslední zájezd s Vaší společností.Panu Tomáši 1*

4.5.-9.5.2019 Irsko, průvodce Tomáš Kučera

Informace před odletem jsme dostali jako vždy včas a dostatečně.

Ubytování v hotelu bylo prostorné, čisté, personál ochotný a bonus v podobě bazénu a sauny super :-)

Jídlo chutné, zakoupené snídaně bohaté

Organizace zájezdu: perfektně připraveno, ostatně jako každý zájezd, který jsme s vámi absolvovali.

Váš názor na průvodce: Pan Tomáš Kučera je jedinečný, ochotný, vstřícný, starostlivý, prostě perfektní. Myslí vždy i na toho posledního ve skupině.

Moc děkujeme Tomášovi za krásné dny v Irsku, jeho nekonečný elán a nasazení. A těšíme se na další objevování s vaší cestovní kanceláří.

Mgr. Petra Morávková

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter