30.11.-3.12.2017 Adventní Londýn,průvodce Kateřina Lefebvre

Informace před odletem byly 100%, nic nechybělo.

Ubytování a strava  v hotelu byla velmi dobrá. V

Organizace zájezdu: velmi dobrá

Váš názor na průvodce:   zkušená, vzdělaná, vtipná, rozumí lidem..ví, co dělá.

Milada Minářová + Marijanka

30.11.-3.12.2017 Adventní Londýn, průvodce Tomáš Kučera

Dobrý den,

děkujeme za skvěle zorganizovaný zájezd do adventního Londýna. Dostali jsme o všem vyčerpávající informace.

Ubytování v hotelu bylo  v pořádku, čisto, k dispozici varná konev, fén, ručníky, miniatury mycích prostředků, spokojenost. Možná by se hodila deka navíc, pokoj v noci vychladl a k ránu byla trochu zima.

Se stravou v hotelu jsme byli spokojeni,z bohaté snídaně se dalo dobře vybrat.

Organizace zájezdu: Perfektní, dle nejlepších úmyslů průvodce. Někdy bych však dala možnost hlasovat ve skupině, aby se ukázalo, kdo co opravdu chce.

Váš názor na průvodce: Velmi milý, ochotný, spolehlivý, vždy pečlivě připravený, to se jen tak nevidí. Měl pro nás spoustu překvapení, která dělat nemusel, ale i díky nim byl zážitek ze zájezdu opravdu výjimečný a nezapomenutelný (zpracované informace do přehledného letáčku, tematická hudba do autobusu, svařák, ochutnávka čokolád a další bonusy v podobě návštěvy Sky Garden a dalších zajímavých míst navíc). Je vidět, že ho práce baví, dělá ji s láskou a pro klienty by se rozdal. Rádi bychom tuto nadstandardní péči ještě zažili při nějakém dalším zájezdu, je to velmi příjemné :-)

Trochu mě mrzí, že oproti plánu jsme nenavštívili London Eye, na který jsem se těšila. Musím však dodat, že pan průvodce návštěvu nabízel v náhradní termín - poslední den zájezdu, ten už jsme ale chtěli věnovat nákupům.

Děkujeme za krásný zážitek,

s pozdravem

Radka Bachurová

30.11.-3.12.2017 Adventní Londýn, průvodce Tomáš Kučera

Dobrý den,

zájezd  Londýn , byl po všech stránkách výborný. Od včasných a jasných info.  od Vaší CK , až po skvělého průvodce  T. Kučeru, kterého bychom chtěli nominovat  na průvodce roku :),:), za jeho až nadstandartní služby .

děkujeme

Branišovi

30.11.-3.12.2017 Adventní Londýn,průvodce Kateřina Lefebvre

Před odletem jsme dostali dostatečné informace a  když jsme něco nevěděli, tak nám to bylo odpovězeno přímo na telefonu v CK.

Ubytování v hotelu bylo adekvátní, vzhledem k tomu, že jsme tam opravdu jen přenocovali, snídaně byly bohaté a neustále doplňovali sortiment  a každý si vybral

Organizace zájezdu: byla dobrá a vše jsme si  upravili po domluvě s celou skupinou pro všechny věkové skupiny i s ohledem na počasí, tak aby to všem vyhovovalo

Váš názor na průvodce: paní Kateřina je znalá nejen zvyků a poměrů v Londýně, ale má perfektní historické znalosti a vždy nás upozornila či nám zopakovala co bylo důležité. Drobné nesnáze lehce vyřešila a nic nebyl problém, pokud se o něm dozvěděla.  Refresh na konci zájezdu při cestě autobusem na letiště byl zlatý bonbonek na dortu, abychom si to celé ještě jednou zopakovali a uvědomili si všechny ty nádherné památky, panorama i setkání, které jsme zažili. 

Drobnou kaňkou byl nefunkční mikrofon v autobusu při transferu z letiště na hotel a opět z hotelu na letiště. Bylo mě paní Kateřiny líto, protože to pro ni bylo jednak nebezpečné  a jednak náročné na hlasivky ( za jízdy stát a křičet, aby ji bylo slyšet). Zvládla to bravurně, když si uvědomíme věkovou hranici skupiny od 11 let až po seniory okolo 80. Byli jsme s Vaší cestovní kanceláří již podruhé na Euro víkendu a opět jsem si potvrdila nejen dobrou práci CK ohledně plánování cesty a ubytování, ale hlavně kvalitní výběr průvodců.       

Ing. Dagmar Eibelová  - moc děkuji

Zasílání novinek

Zde vložte Váš email:(*)
Prosím vložte Váš email

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter  icon-google