5.10. – 8.10.2018 Irsko - Dublin, průvodce Adéla Barošová

Dobrý den,

tento zájezd ( v zářijovém termínu) jsem dostal jako dárek od mé manželky a bylo to pro mně velké překvapení. Asi proto bylo těch překvapení s tímto zájezdem více.

Když jsem se dozvěděl, že letíme nízkonákladovou společností Ryanair (nikdy jsem s nimi neletěl) pouze s kabinovým zavazadlem, tak jsem se obával o celkovou kvalitu zájezdu, ale musím vám udělit velkou poklonu. Veškerá komunikace z vaší strany, jak v podobě e-mailu nebo telefonicky, včetně podkladů k zájezdu byla 100%, navíc vše fungovalo a s úsměvem a na pohodu, včetně pána, co nám na letišti předával letenky až po skvělou, zodpovědnou, vstřícnou a informacemi znalou průvodkyni Adélu Barošovou.

Celkové vaše služby, zajištění zájezdu i celkový program hodnotím ***** ( z ***** možných).

Od příletu na letiště v Dublinu, kde nás čekala naše průvodkyně Adéla, vše klapalo perfektně a na pohodu, velmi příjemným překvapením pro nás byl kvalitní, příjemný a pohodový hotel s výbornou snídaní. 

Program zájezdu byl bohatý, kvalitní, skvěle veden naší průvodkyní, která byla velmi zodpovědná a měla velkou snahu nám Irsko přiblížit a seznámit nás s ním, což činila po celou dobu našeho zájezdu. Její práci hodnotíme jako skvělou a nadstandartní.   

Děkujeme, že jste dodrželi slíbené a poskytli nám zdarma vstup do muzea Jameson a i tu slíbenou whisky lahev Jameson. Musím říci, že v Irsku chutnal Jameson opravdu skvěle :-) Moc děkuji!!!

Velmi příjemně pro nás dotvářely zájezd kvalitní služby: skvělá průvodkyně, výborný hotel, pestrý a kvalitní program, pohodové cestování minibusem a i drobnost: zlevněné vstupné na Moherské útesy, udělalo radost, aj.

S vaší CK Grand Travel rádi pojedeme i jindy a potěšilo nás, že jsme nemuseli řešit kompromisy, ale že jsme byli 100% spokojeni. Z vaší strany bylo dodrženo vše co bylo slíbeno, za což děkujeme a navíc opravdu mile nás překvapila celková kvalita zájezdu. Toto nás inspiruje k tomu, abychom i příště využili vašich služeb, případně k tomu, abychom vás doporučili.

My jsme si díky vaší CK Dublin/Irsko skvěle užili, měli jsme kvalitní a zážitky naplněný zájezd a byli jsme velmi spokojeni, proto vám také píšeme tento podrobný děkovný komentář.

Tímto bychom vám chtěli za vše ještě jednou poděkovali a pokud naše poděkování předáte i naší průvodkyni Adéle Barošové, budeme velmi rádi.

Krásný den vám všem přejí

Pavel a Šárka Kocianovi

5.10. – 8.10.2018 Irsko - Dublin, průvodce Adéla Barošová

Dobrý den,

žádné důležité informace nám před odletem nechyběly. Pouze drobná doplnění, např. ohledně zavazadel - uvítaly bychom poznámku, že naše zavazadla patří do skupiny NON PRIORITY - cestující označení jako PRIORITY mají přednost a kabinové zavazadlo mají u sebe na palubě letadla - dosud jsme s kamarádkou neletěly, takže jsme si chvílemi nebyly jisté co a jak.

Předání veškerých dokumentů na letišti v Praze proběhlo v  pořádku, pan Luprich byl s cedulí GRAND TRAVEL dobře viditelný, místo setkání bylo popsáno dostatečně.

Na letišti v Dublinu na nás čekala naše průvodkyně slečna Adélka také s cedulí GRAND TRAVEL a hned se nás ochotně a s úsměvem ujala.

Uvedly bychom poznámku o tom, že ceny vstupů a jízdného jsou orientační. V případě vstupného na Moherské útesy byla sleva příjemným překvapením.

Hotel byl příjemný, čistý, útulný. Snídaně chutné, v případě teplých opravdu velké porce.

Naše průvodkyně slečna Adélka Barošová byla velmi ochotná, příjemná, připravena okamžitě řešit každý individuální požadavek. Budu moc ráda, pokud se s ní ještě na nějakém zájezdu potkám :)

Spokojené účastnice zájezdu do Irska

Hanka  a Míša

28.9. – 1.10.2018 Londýn + Warner Bros, průvodce Denisa Podhrazská

Vážená paní Navrátilová,
krátce odpovím na Vaše dotazy. Byli jsme s mužem velmi spokojeni se vším, co jste nám poskytli. Myslím, že každý soudný člověk je na tom stejně jako my. Informace, ubytování i strava - vše v pořádku, organizace byla bez problémů, více se snad ani nedá za 4 dny vidět. Nejvíce jsme byli nadšeni z průvodkyně, byla skvělá. Řekla bych, vlastně napsala, že průvodci jsou velmi silnou stránkou vaší CK.
Pokud se ještě rozhodneme pro nějaký zájezd, rádi opět využijeme služeb vaší CK.
Srdečně zdraví Zdena Ryčlová

28.9. – 1.10.2018 Londýn + Warner Bros, průvodce Denisa Podhrazská

Dobrý den, paní Navrátilová,

Vše bylo úžasné, dobře zorganizované, vše jsme vlastně dostali od vás na talíři. Navíc jsme měli štěstí na počasí, průvodkyně Denisa je skvělý člověk a odborník na svém místě, také účastníci se sešli takoví, kteří si byli blízcí. My jsme tam docela našli nové přátele. Moc se nám to líbilo a moc vám děkujeme. Takhle jako vaše cestovní kancelář by měly fungovat i ostatní, což tedy ještě bohužel neplatí.

Přeju vám hodně štěstí, radosti a ať se vám daří!

Ludmila Němcová

Zasílání novinek

Zde vložte Váš email:(*)
Prosím vložte Váš email

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter  icon-google