5.5.-12.5.2023 - Madeira, průvodce Lenka Mendonca

Nevěděly jsme, že máme v ceně jen příruční zavazadlo, asi to nebylo zmíněno. Ale včas přišla informace o dokoupení odbavovaného zavazadla, tak bylo vše OK. 

Ubytování v hotelu: Překvapilo nás, že jsme jely jinam (4 osoby) než zbytek skupiny, ne s průvodkyní Lenkou. Ale ubytování v Dorisol Mimosa bylo v pořádku, i když starší hotel, tak byl pěkný pokoj i výhled, zázemí i možnost koupání ve více bazénech. Jen poslední den jsme měli v koupelně švába, to tedy zkazilo dojem a už jsme byly rády, že jedeme :D 

Strava v hotelu: Nic moc, jídla nebyla moc dobrá, ale vynahradili to saláty, ovocem a dezerty :) 

Organizace zájezdu: Výlety byly super, i skladba míst, zajímavostí, ochutnávek, prohlídek a podobně. Skvělá kombinace. Jediné, co bych vytkla, je, že jsme neměly správné informace o tom, co se bude dít. Větší zbytek skupiny byl nejspíš předem informován o průběhu výletů. My čtyři z Mimosy jsme vše zjišťovaly za pochodu. Například na první den nám při info schůzce Pavla řekla, že se projdeme po Funchalu a pak se pojede busem na Monte a půjde společně to Tropical Garden. Místo toho byla ochutnávka vína ve Funchalu a pak rozchod. Nevadilo to, jen jsme byly překvapené a nepřipravené s mapou na rozchod. Ani o ochutnávce rumu se nám nikdo předem nezmínil. Celkově to ale bylo opravdu fajn, i s překvapeními. 

Váš názor na průvodce:

Lenka je báječná, výlety s ní byly záživné, doplněné zajímavostmi, tour po levádách se šla pěkně v tempu, žádné velké courání, ale pěkně se starala i o ty, kteří už nemohli. A zastávky na oběd/ochutnávky byly taky super organizované a na pěkných místech.

Jana Borsuková

5.5.-12.5.2023 - Madeira, průvodce Lenka Mendonca

Ubytování v hotelu: Vyhovující, bez připomínek         Strava v hotelu: Dobrá      Organizace zájezdu: Bez připomínek

Váš názor na průvodce:

Paní Lenka je naprosto dokonalá - milé vystupování, kreativnost, vstřícnost k potřebám či požadavkům klientů, rychlá reakce na momentální situace, vysoká odbornost, srozumitelné předávání znalostí a informací, předávání vlastních zkušeností, poskytování dobrých a využitelných rad, atd. atd.

Nedá se vypsat všechno, za co by si zasloužila pochvalu, její péče o nás byla naprosto skvělá. Děkuji!!!

Jana Venclová

3.5.-8.5.2023 - Andalusie, průvodce Tomáš Kučera

Informace před odletem byly dostatečné,žádné informace nám nechyběly.

Ubytování v hotelu proběhlo bez závad,strava-snídaně chutné a bohaté. Organizace zájezdu proběhla naprosto bez problému.

Průvodce Tomáš Kučera nás naprosto dostal. Byli jsme už na mnoha zájezdech ale tak skvělého průvodce jsme nikde neměli , je to profík každým coulem !

Staral se o nás naprosto perfektně a kamarádsky. Byl to krásný výlet po Andalusii znásobený perfektní prací Tomáše , opravdu klobouk dolů před jeho výkonem !

Už teď se těšíme na další zájezd s průvodcem Tomášem. 

Jitka a Tomáš Stejskalovi

3.5.-8.5.2023 - Andalusie, průvodce Tomáš Kučera

Ubytování v hotelu:  Bylo na úrovni.    Strava v hotelu:  Výborná

Organizace zájezdu: Organizace celého zájezdu byla perfektně zajištěna.

Váš názor na průvodce: Tomáš je vždy dobře připraven, podává podrobné informace o navštěvovaných památkách. Je starostlivý, co se týče pohybu na letišti. Všímavý ohledně občerstevní, toalet a jiného. Při vyskytnutí jakehokoliv problému se postará a zajistí

Zájezd byl opět perfektní, není co vytknout

Eva Staňková Šmídková a Štěpán Kyrsch

3.5.-8.5.2023 - Andalusie, průvodce Tomáš Kučera

Ubytování v hotelu: Výborný

Strava v hotelu:Výborný

Organizace zájezdu: Skvělá

Váš názor na průvodce: Perfektní – nastavil laťku hodně vysoko

Jakékoliv další ohlasy, připomínky, doplnění či jakýkoliv komentář: Mohlo to být o 2 dny delší , jinak perfektní.

Jaromír Gryc

3.5.-8.5.2023 - Andalusie, průvodce Tomáš Kučera

Ubytování v hotelu: Moc pěkné, příjemné, čisté, klidné.

Strava v hotelu:Vynikající snídaně. Nikde jinde jsme se s tím nesetkali.

Organizace zájezdu: Velmi dobrá a promyšlená.

Průvodce: Také vynikající, průvodce je osvědčený, slušný, s velkým množstvím znalostí, ochotný pomoci za všech okolností. Je to jeden z nejlepších průvodců a může být vzorem pro ostatní.

 Vaše zájezdy jsou pro nás tím, na co se vždy těšíme celý rok a také si je užíváme. V kombinaci s panem Kučerou můžeme jen doporučit všem ostatním klientům. Děkujeme Vám za Vaši práci a zejména za práci pana Tomáše Kučery.

Manželé Špalkovi

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter