30.11.-3.12.2018 Předvánoční Londýn, průvodce Adéla Barošová

Veškeré informace jsme obdrželi včas a byly naprosto dostačující. Žádné informace nám nechyběli, vše bylo srozumitelně napsané a zorganizované. 

Pokoje byly čisté, bylo v nich teplo, denně uklizeno, vyměněné ručníky. Na pokoji byla TV, wifi, rychlovarná konvice a k ní zdarma připravené sáčky s čajem a rozpustnou kávou, takže příjemné ubytování. 

Měli jsme snídaně, výběr ze slaného i sladkého (vajíčka, šunka, fazolky, džem ...), káva, voda, juice atd., každý si mohl vybrat. 

Organizace zájezdu: Na jedničku, o nic jsme se nemuseli starat. Věděli jsme vždy kam jedeme, průvodkyně nás na místo dovedla, řekla nějakou zajímavost, takže pro ty, kdo se bojí jet do Anglie na poprvé sami, nebo se jen nechtějí starat o organizaci s ubytováním, jak se kam dopravit, kde co koupit, jak nejlépe časově zorganizovat a naplánovat vidění památek, určitě doporučuji. 

Váš názor na průvodce: Průvodkyně Adéla Barošová byla strašně milá a ochotná. Každý výlet byl perfektně naplánovaný i zorganizovaný. Vždy se nám snažila říci nějakou zajímavost a obohatit naše znalosti :-) Díky problému, který nastal těsně před odjezdem, kdy se mi ztratili doklady, se zachovala nejen jako profesionál, ale také velmi lidsky a určitě nad rámec svých povinností. Opravdu bych jí chtěla tímto ještě jednou poděkovat! Zachovala chladnou hlavu, dokázala jednat a vše dopadlo na jedničku, neboť jsem stihla na poslední chvilku let a díky tomu tedy i odcestovat. Doufám, že se třeba ještě potkáme na nějakém dalším zájezdu a opravdu si zaslouží pochvalu za super lidský přístup!

S cestovní kanceláří Grand travel jsem cestovala poprvé a ráda se určitě podívám na další jejich nabídku, protože veškerá komunikace i výlet samotný byl skvěle zorganizovaný. 

Mgr. Lucie Canincová

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter