20.10. - 23.10.2017 Petrohrad + Petrodvorec + Jantarová komnata

20.10. - 23.10.2017 Petrohrad + Petrodvorec + Jantarová komnata

5.0/5 hodnocení (1 voleb)

Program

1. den: Odlet  z Prahy, přílet do Petrohradu   ve 14:00 hod. (dle předběžného letového plánu), transfer
na ubytování. Poté prohlídka Ruského muzea s průvodcem  (ruské umění – ikony, umění 17.-19. století
– např. Šiškin, Repin, umění od 20.stol., lidové umění, dekorativní a užitkové).

2. den: Po snídani  výlet  privátním autobusem do Petrodvorců (v ceně zájezdu),  město nechal postavit car Petr I. Veliký, inspirací mu bylo francouzské Versailles.  Místo je proslulé jako rezidence carů z dynastie Romanovců. Prohlídka unikátního paláce a parku z 18. a 19. století  na pobřeží Baltského moře, v parku na ploše přes 800 ha, je umístěno přes 170 fontán různých velikostí. Odpoledne návrat do Petrohradu, okružní jízda privátním autobusem Petrohradem (Něvský prospekt,  chrám sv. Izáka, Zimní palác, křižník Aurora…), návštěva Petropavlovské pevnosti (místo odpočinku carského rodu Romanovců).

3. den: Po snídani návštěva s průvodkyní Zimního  Paláce a Ermitáže -  sbírka čítají přes 3 miliony položek, obrazy Rubense, Rembranta, Leonarda Da Vinciho…), odpoledne fakultativní výlet (za příplatek)
do Carskoje Sela – Puškinovo  na prohlídku  Kateřinského paláce s  Jantarovou komnatou  (v rámci oslav třístého výročí založení Petrohradu byla rekonstruovaná jantarová komnata slavnostně předána veřejnosti 31. května 2003 při ceremonii kterou vedl spolkový kancléř Gerhard Schröder a ruský prezident Vladimir Putin).

4. den: Po snídani procházka Petrohradem s průvodcem. Transfer na letiště, odlet 16:45 (dle předběžného letového řádu).

Během pobytu je možné navštívit za příplatek dle aktuální ceny vstupného a programu   folklorní představení, cirkusové představení, balet.  Možná večerní prohlídka  otevíraní mostů na Něvě. Nabídka bude upřesněna před odletem.

Změna programu v důsledku nečekaných nebo nepředvídatelných okolností ve městě a během výletů vyhrazena.

Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit.

Během pobytu v Petrohradu budeme využívat hromadnou dopravu.

Upozornění: cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje kvůli změnám cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek a tím i cena zájezdu.

Proto neváhejte a kupte si zájezd včas.

Min. počet osob pro realizaci zájezdu: 10


Příplatky: vízum 2300 Kč (nutné dodat do CK cestovní pas, včetně fotografie pasového formátu a cestovní pojištění do Ruska - pas musí být platný 6 měsíců po návratu), fakultativní výlet do Puškinova  - Carskoje Sela včetně vstupného do Kateřinského paláce a Jantarové komnaty 1800,- Kč/os

Cena

cena 18.990,-Kč   akční cena 16.990,- Kč

Specifikace

  • Cena zahrnuje: zpáteční letenku, ubytování v hotelu 3* se snídaní v hotelu s vlastním příslušenstvím, transfer – letiště- hotel – letiště, licencovanou česky mluvící průvodkyni pro Petrohrad (průvodkyně žijící v Petrohradu), zavazadla dle podmínek letecké společnosti
  • Cena nezahrnuje: příplatek za pokoj 1/1 na vyžádání, vízum 2300 Kč (viz. příplatky), cestovní pojištění 144,- Kč/os/pobyt a 100 Kč/dítě do 14,99 let/pobyt, fakultativní výlet (viz. příplatky), individuální vstupné do památek

Nezávazná přihláška

V případě zájmu o účast na zájezdu, vyplňte, prosím, nezávaznou přihlášku a my se Vám v nejbližší možné době ozveme. Děkujeme.

Vyplnit přihlášku

Mapa

Sdílejte tento zájezd

Zasílání novinek

Zde vložte Váš email:(*)
Prosím vložte Váš email

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter  icon-google