Školní zájezdy

Nabídka nejvýhodnějších školních zájezdů  ➽ školní rok 2018

Nabídka nejvýhodnějších školních zájezdů ➽ školní rok 2018

Jsme specialisté na školní zájezdy. Evropské destinace s dopravou autobusem a letecky. Programy na míru, komfortní ubytování, garance odjetí zájezdu, menší skupiny, výuka, poznávání, ...a ještě více s českým průvodcem po celou dobu zájezdu.

cena od 6.490,-Kč doprava busem

cena od 9.990,-Kč doprava letecky

Velká Británie - Londýn + výlety dle výběru

Velká Británie - Londýn + výlety dle výběru

Zařídíme Vám nejoblíbenější zájezd do Londýna  -  školní poznávací zájezd podle Vašich představ + možnost výběru z řady zajímavých výletů. Po celou dobu zájezdu Vás bude navíc doprovázet profesionální průvodce a doprava lux klimatizovaným autobusem.

cena 7.990,-    po slevě 6.490,-Kč

Řím + zábavní park Mirabilandia (4 dny)

Řím + zábavní park Mirabilandia (4 dny)

Prohlédněte si s námi krásné památky antického Říma - chrám Pantheon, náměstí Piazza Navona, Colosseum, Forum Romanum a další. Poté se vydáme do zábavního parku Mirabilandia, který díky svým jedinečným atrakcím náleží k nejnavštěvovanějším zábavním parkům v celé Itálii.

cena 3.690,- Kč

Paříž + Disneyland (4 dny)

Paříž + Disneyland (4 dny)

Vydejte se s námi poznávat nejvýznamnější památky Pařiže, mezi kterými nebude chybět například Eiffelova věž, katedrála Notre Dame, Louvre a Grand Palais. S velkým nadšením se vydáme do Disneylandu, kde na Vás čeká nezapomenutelné dobrodružství a spousta zábavy.

cena 3.590,- Kč

Dánsko - Kodaň + Legoland

Dánsko - Kodaň + Legoland

Vydejte se s námi do Švédska na oblíbenější zájezd do Kodaně s návštěvou Legolandu - zařídíme školní poznávací zájezd podle Vašich představ. Po celou dobu zájezdu Vás bude navíc doprovázet profesionální průvodce a doprava lux klimatizovaným autobusem.

cena 5.990,-Kč

Zasílání novinek

Zde vložte Váš email:(*)
Prosím vložte Váš email

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter  icon-google