10.12. - 13.12.21, Londýn, průvodce Pavel Douděra

Dobrý den, 

posílám hodnocení.

Zájezd se nám moc líbil a celkově přístup cestovní kalendáře byl úžasný. Se vším nám vždy někdo pomohl a poradil. To jsem velmi ocenila zvlášť v době covidové. Za to Vám chceme poděkovat. :) 

 

Dostali jste dostatečné informace před odletem – ubytování, kufry, sraz na letišti?

Ano, informace byli dostatečné. 

Bylo něco, co jste před odletem nevěděli, chyběly Vám některé informace?

Ne, vše bylo skvěle připravené. 

Ubytování v hotelu: V hotelu jsme moc nebyli, ale i tak tam byli moc příjemní. Nebyl problém si tam nechat zavazadla ještě před samotným ubytováním.

Strava v hotelu: Oceňovala jsem možnost výběru. 

Organizace zájezdu: Organizačně byl zájezd zajištěn velmi dobře. Vše bylo dobře připravené a načasované. 

Váš názor na průvodce:

Vynikající dojem ze zájezdu patří také hlavně průvodci. Pavel byl moc šikovný. Ukázal nám i mnohem víc než bylo v plánu. Jeho povídání bylo skvělé. Odpověděl nám na cokoli, ukázal nám toho spoustu. A kdykoli se cokoli dělo, pomohl, poradil a byl příjemný a milý. Přizpůsoboval se našim přáním a tím, co chceme vidět. Byl to nádherný zážitek. 

Jakékoliv další ohlasy, připomínky, doplnění či jakýkoliv komentář:

Děkuji za tento zájezd. Vše bylo skvěle připravené a zajištěné, i když to v době covidu bylo těžké. Zvlášť když se podmínky měnily ze dne na den. Chtěla bych poděkovat i za pomoc před odletem, kdy jsme měli problémy s testováním, ale vše nakonec dobře dopadlo. Celkově bych chtěla poděkovat všem, že jsme si mohli užít tento výlet. 

Kateřina Čejková 

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter