29.11. - 2.12.2019 Předvánoční Brusel, průvodce Kateřina Lefebvre

Poskytnutí informací před odletem ze strany CK shledáváme jako bezproblémové. Super!

Ubytování v hotelu: Hotel jste trefili výborně. Rychlá dostupnost na vlak i metro, velké pokoje a klid pro odpočinek. Opravdu, hodně dobrá volba!

Strava vhotelu: Množství, pestrost výběru potravin byly odpovídající vysokému standardu, který na Vaších zájezdech zažíváme. Již jsme s Vámi byli v Londýně a jarním Nizozemí (Keukenhof), tedy opět super! 

Organizace zájezdu: Díky uspořádání letů jsme měli možnost vidět tolik, co hlava a fyzická kondice za čtyři dny zvládá. Přitom vše probíhalo v klidu, bez stresu. Celkový dojem,  z takto probíhající dovolené, je úžasný. 

Váš názor na průvodce: Katka Lefebvre byla taky jedinečná. Milá, rozhodná, znalá místních poměrů a velmi společenská. Ona byla také jedním z důvodů, proč jsme na tento trip jeli. Zase ji rádi někdy v budoucnu uvidíme.

Vám, paní Navrátilová, bychom chtěli poděkovat, za to, že jste tento zájezd "pustila". Umožnila jste nám absolvovat něco skvělého. Přeji Vám ve Vaší práci ještě více spokojených klientů, radost z práce a ať se Vám daří. Věřte, že po cestovatelské stránce již máme něco za sebou. Můžeme srovnávat. Tento zájezd hodnotíme jako jeden ze dvou nejlepších, které jsme kdy absolvovali. Již přemýšlíme nad další cestou s Vámi, v roce 2020.

Spokojení zákazníci 

Kateřina a Ivo Hrstkovi

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter