17.10. - 21.10.19, Řím, Pompeje, průvodce Michala Šopfová

Ubytování v hotelu: v pořádku                   Strava v hotelu: dostatečná                         Organizace zájezdu: dobrá
 
Váš názor na průvodce: obrovské znalosti místní kultury ,mentality obyvatel ,historie, i všech souvislostí. Za mě obrovská spokojenost a veliké poděkování paní Šopfové!!!!!V podstatě neexistoval relevantně nezodpovězený dotaz.
 
Jakékoliv další ohlasy, připomínky, doplnění či jakýkoliv komentář:

Trošičku to na mě bylo uběhané, ale to bylo zvolenými místy k prohlédnutí.(chápu ,že se nejde zavděčit všem a bylo to pojaté dle hesla za málo peněz hodně muziky, raději bych viděl méně s více časem na  strávení a vychutnání a vrátil se znovu na neprohlédnutá místa v dalším eurovíkendu )  Osobně bych uvítal po dopolední návštěvě Pompejí i následné shlédnutí muzea s věcmi nacházejícími se v interiérech staveb, namísto Vesuvu, bylo by to ucelenější. Nevím však kde se nachází ,takže netuším, jestli je to vůbec realizovatelné?. Návštěva Vatikánského muzea na cca 2,5-3hod co jsme měli vyčleněno ,bylo ztráta času i investovaných peněz.(možná , že to bylo zvoleno hlavně k prohlédnutí sixtinská kaple…) Sbírky byli natolik rozsáhlé a prostory velmi zaplněny návštěvníky ,že smysluplné prohlídky by měli být v řádech vícero hodin, nejlépe jeden den. Rozhodně bych se rád vrátil, nejlépe s vybranou partou přátel a nechal si postavit zájezd na míru ,kde by nedošlo k zmiňovaným mínusům. Byl to můj první zájezd tohoto typu, takže nemám možnost srovnávání. Nakonec se  dá říci ,že jsem byl spokojen a určitě se ještě někam s Vámi vydám.

Pavel Řivnáč

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter