13.4.-16.4.2018 Petrohrad, průvodce Tatiana Rubashkina

Dobrý den, hned druhý den po příletu jsem nastoupila do nemocnice na plánovanou operaci, takže se k hodnocení dostávám až teď.
Zajezd byl naprosto skvělý a paní Tatjana úžasná. Jedinou námitku bych vznesla k tomu, že je Ermitáž spojená ještě s dopoledním výletem a ačkoli jsme na něj nejeli a šli jsme do Aurory, i tak jsme nedokázali odhadnout, jak velká a náročná Ermitaž je. Hlavně přítel, senior, cukrovkář a kardiak, po tří hodinové prohlídce bez napití začal pociťovat pálení pod hrudní kostí. Odpojili jsme se od skupiny a snažili se najít bufet, ale bez úspěchu. Z toho důvodu jsme nakonec byli tak vystresovaní, že budeme muset volat záchranku, že už jsme se k tomu, kvůli čemu jsme tam hlavně jeli ( obrazy ) vůbec nevrátili..... Proto myslím, že by měla být prohlídka Ermitáže buď na celý den nebo aspoň zařazená jako první. A průběh koncipovaný tak, aby cca po každé hodině směrovala průvodkyně lidi aspoň k místu, kterým se dá dojít k občerstvení...... Jinak to tou sanitkou jednou skončí.....
Jinak ubytování perfektní ( až na detail, že v koupelně chybí madlo na opuštění vany), což jsme zjistili az když byl přítel ve vaně a nemohl ven..... Váží přes sto kilo a nemohla jsem ho vytáhnout....... :-)
Jídlo naprosto dokonalé ! Na to, že je to restaurace mimo hlavní třídu, tak vaří naprosto skvěle !
Myslím, že pokud budete takový zájezd ještě pořádat, určitě pojedeme, bude-li to ve vhodný termín.

S pozdravem a ať se Vám daří P. Janáková

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter