30.11.-3.12.2017 Adventní Londýn,průvodce Kateřina Lefebvre

Před odletem jsme dostali dostatečné informace a  když jsme něco nevěděli, tak nám to bylo odpovězeno přímo na telefonu v CK.

Ubytování v hotelu bylo adekvátní, vzhledem k tomu, že jsme tam opravdu jen přenocovali, snídaně byly bohaté a neustále doplňovali sortiment  a každý si vybral

Organizace zájezdu: byla dobrá a vše jsme si  upravili po domluvě s celou skupinou pro všechny věkové skupiny i s ohledem na počasí, tak aby to všem vyhovovalo

Váš názor na průvodce: paní Kateřina je znalá nejen zvyků a poměrů v Londýně, ale má perfektní historické znalosti a vždy nás upozornila či nám zopakovala co bylo důležité. Drobné nesnáze lehce vyřešila a nic nebyl problém, pokud se o něm dozvěděla.  Refresh na konci zájezdu při cestě autobusem na letiště byl zlatý bonbonek na dortu, abychom si to celé ještě jednou zopakovali a uvědomili si všechny ty nádherné památky, panorama i setkání, které jsme zažili. 

Drobnou kaňkou byl nefunkční mikrofon v autobusu při transferu z letiště na hotel a opět z hotelu na letiště. Bylo mě paní Kateřiny líto, protože to pro ni bylo jednak nebezpečné  a jednak náročné na hlasivky ( za jízdy stát a křičet, aby ji bylo slyšet). Zvládla to bravurně, když si uvědomíme věkovou hranici skupiny od 11 let až po seniory okolo 80. Byli jsme s Vaší cestovní kanceláří již podruhé na Euro víkendu a opět jsem si potvrdila nejen dobrou práci CK ohledně plánování cesty a ubytování, ale hlavně kvalitní výběr průvodců.       

Ing. Dagmar Eibelová  - moc děkuji

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter