18.8.-21.8.2017 Rusko-Petrohrad, průvodce Tatiana Rubashkina

Dobrý den,

 

vše bylo perfektní a každému bych přála vidět Petrohrad a zažít nezapomenutelné.

Myslím, že tento poznávací zájezd předčil mé očekávání a že to mohu říci i za zbytek rodiny a mé přátele. Myslím, že mají stejné pocity jako já. V Rusku jsem byla poprvé v životě a opravdu jsem nečekala tak silný emocionální zážitek ( bylo by toho hodně - paláce, chrámy, parky, všude zeleň, čistota a pořádek, vše obrovské,toho zlata..ochutnávka ruských specialit, poslech chrámového zpěvu,pouliční hudebníci, obrazy). Všechny smysly si přišly na své. A to jsem si teď vzpomněla na projíždku po kanálech, také úžasný zážitek.

Hotel čistý, útulný, výborné jídlo, příjemný a ochotný personál.

Ovšem Tatiana byla nepřekonatelná, opravdová profesionálka,která má své zaměstnání jako koníčka. Byla jak atomová elektrárna, lítala, my za ní, neustále nás počítala a opatrovala jak kvočna kuřata.

Výklad několikrát zopakovala a jak řidič nastartoval, už se nezastavila s výkladem. Má můj obdiv a velký dík.Už navždy si budu pamatovat pár letopočtů z ruských dějin a co znamenají.

Přála bych si v zájezdu ještě jeden den navíc a to VOLNO třeba den před odletem,aby si člověk zašel na místa, která by ještě jednou chtěl navštivit a večer nebo odpoledne představení baletu nebo cirkus.

Ještě jednou Vám a Vašemu kolektivu děkuji a přeji Vám hezký den a spokojené klienty.

 

Iva Junová

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter