21.4. - 24.4.2018 Barcelona + klášter Monserrat + stadion klubu FC Barcelona - Camp Nou

21.4. - 24.4.2018 Barcelona + klášter Monserrat + stadion klubu FC Barcelona - Camp Nou

3.5/5 hodnocení (2 voleb)

Program

1. den: Odlet z Prahy v dopoledních hodinách. Po příletu do Barcelony transfer na hotel. Prohlídku Barcelony začneme na náměstí Placa Catalunya, prohlédneme si zde fontánu Canaletas, o které se vypráví legenda, kdo se z ní jednou napije, zamiluje si Barcelonu a určitě se do ní vrátí. Následně budeme pokračovat
po nejznámější ulici La Rambla, kde je spoustu obchůdku, živých soch a také se zastavíme v překrásné tržnici La Boqueria, kde můžeme ochutnat vždy čerstvé ovoce, nebo čerstvé fresh juice. Dále navštívíme historickou gotickou čtvrť Barcelony Barri Gotic s její katedrálou a královským náměstím (Plaça Reial). Náměstí Sant Jaume bylo v minulosti římským centrem, nyní funguje jako administrativní centrum města. Navštívíme také Katedrálu Sv. Eulálie. Pokračovat budeme do přístavu k soše K. Kolumba. V podvečer projdeme kolem Národního muzea umění až k Magické fontáně "Font Màgica de Montjuïc
en Barcelona".
  Jedná se o jedinečnou světelnou, a vodní show za doprovodu hudby. Fontána byla postavena při příležitosti světové výstavy EXPO v roce 1929. Zde dnešní den zakončíme.

2. den: Po snídani odjezd vlakem na návštěvu benediktýnského klášteru Montserrat. V odpoledních hodinách se vrátíme do Barcelony a vyjedeme lanovkou na kopec Montjuïc, odkud je krásný výhled
na město a celý Barcelonský přístav. Navštívíme hrad Montjuïc, kde byli v minulosti vězněni, mučeni
a vyvražďováni politici a válečníci. Dále přejdeme k olympijskému stadionu, kde se konala Olympiáda
v roce 1992.
Večer strávíme v uličkách staré čtvrti Barri Gotic s možností navštívit typickou katalánskou hospůdku k posezení na večeři. Tip: ochutnejte španělské tapas a sangrii. Návrat na hotel.

3. den: Po snídani se vydáme po stopách slavného architekta Antonío Gaudího. Zastavíme se u dvou jeho neuvěřitelných staveb Casa Batlló a Casa Milà, kde žádná křivka není rovná. Navštívíme proslulou katedrálu obrovských rozměru Sagrada Familia, která je známá také tím, že je nedostavená se stále probíhajícími úpravami. V odpoledních hodinách navštívíme Gaudího Parc Güell. Jedná se o rozlehlý park s mnoha architektovými uměleckými díly, ze kterých dýchá velká autorova kreativita a představivost. Krásně se zde snoubí příroda s uměním a vy budete mít možnost si tuto krásu vychutnat a trochu zrelaxovat, také navštívíme největší fotbalový stadion Evropy ve španělské Barceloně, domácí hřiště klubu FC Barcelona Camp Nou.  Navečer se vrátíme opět na proslulou La Ramblu zažít katalánskou atmosféru Barcelony.

4. den: Po snídani se podíváme do Barcelonského přístavu Port Vell a vydáme se směrem k plážím Barcelonety, navštívíme park Ciutadella. Pro zájemce možnost navštívit mořské aquarium. Osobní volno. Návrat na hotel a v odpoledních hodinách odjezd na letiště.

Změna programu v důsledku nečekaných nebo nepředvídatelných okolností ve městě a během výletů vyhrazena.

Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit.

Během pobytu v Barceloně budeme využívat hromadnou dopravu.

Upozornění: cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje kvůli změnám cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek a tím i cena zájezdu.

Změna ceny se netýká již uzavřených smluv.

Proto neváhejte a kupte si zájezd včas.

Min. počet osob pro realizaci zájezdu: 10

 

Cena

cena 16.990,-Kč     akční cena 13.990,- Kč

Specifikace

  • Cena zahrnuje: : zpáteční letenku, zavazadla dle vybrané letecké společnosti, privátní transfer z letiště na hotel a na letiště, ubytování se snídaní hotel/rezidence 2-3* (pokoje s vlastním příslušenstvím), českého průvodce po celou dobu zájezdu, pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění 144 Kč/os./pobyt, jízdné hromadnou dopravou: blok jízdenek po Barceloně 9,95 euro, vlak + lanovka Monserrat cca 30 euro, individuální vstupné do památek, příplatek za jednolůžkový pokoj (info o ceně na vyžádání v CK )

Nezávazná přihláška

V případě zájmu o účast na zájezdu, vyplňte, prosím, nezávaznou přihlášku a my se Vám v nejbližší možné době ozveme. Děkujeme.

Vyplnit přihlášku

Mapa

Sdílejte tento zájezd

Zasílání novinek

Zde vložte Váš email:(*)
Prosím vložte Váš email

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter  icon-google