30.11.-3.12.2017 - Adventní Londýn + nákupy letecky s průvodcem

30.11.-3.12.2017 - Adventní Londýn + nákupy letecky s průvodcem

4.0/5 hodnocení (1 voleb)

Program

1.den: Odlet z Brna v podvečerních hodinách, přílet do Londýna, transfer na hotel, ubytování.

2.den: Po snídani přesun do centra Londýna. Prohlídka oblasti Westminster; uvidíme – nejznámejší námestí Trafalgar Square, Buckingham Palace (sídlo britské královny), ulici Whitehall se slavnou ulicí Downing Street (sídlo britského ministerského předsedy), Westminsterské opatství (místo korunovace králu), Houses of Parliament (sídlo Dolní a Horní sněmovny), hodinovou vež Big Ben. V odpoledních hodinách návšteva Winter Wonderlandu v Hyde parku, kde se každoročne konají vánoční trhy (kolotoce, království ledových soch “Magical Ice”, obří otáčivé kolo, kluzište..aj.) Nebo fakultativně možnost návštevy muzea voskových gurýn Madame Tussaud’s s projekcí 4D či nákupy vánočních dárku na slavných ulicích Oxford Street, Regent Street. Den zakončíme na Piccadilly Circus. Návrat na hotel, nocleh.

3. den: Po snídani navštívíme Greenwich (jízda plně elektrizovaným vláčkem DLR bez řidiče), návštěva Národního námořního muzea, uvidíme loď Cutty Sark, a navštívíme Královskou observatoř, kde se nachází nultý poledník (jednou nohou pak můžete stát na východní polokouli a druhou na západní), poté přesun lodí do centra (popř. metrem), pevnost Tower (zde k vidění mimo jiné korunovační klenoty), procházka kolem Temže přes nejvíce fotografovaný most Tower Bridge, kolem lodě HMS Belfast, Shakespearova divadla The Globe, přes most pro pěší Millenium Bridge ke katedrále sv. Pavla. Poté vyhlídkový let na obřím otáčivém kole London Eye s projekcí 4D. Návrat na hotel, nocleh.

4.den. Po snídani individuální volno k nákupům. (v závisloti na čase odletu) ,transfer na letiště, návrat do Brna.

Změna programu v důsledku nečekaných nebo nepředvídatelných okolností ve městě a během výletů vyhrazena.

Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit.

Během pobytu v Londýně budeme využívat hromadnou dopravu.

Upozornění: cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje kvůli změnám cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek a tím i cena zájezdu.

Proto neváhejte a kupte si zájezd včas.

Min. počet osob pro realizaci zájezdu: 10

 

Cena

cena 13.990,-Kč     akční cena 10.980,- Kč

Specifikace

  • Cena zahrnuje: zpáteční letenky, pojištění CK, velké kabinové zavazadlo s rozměry 55x40x20 cm + malé příruční s rozměry 35x20x20 cm, ubytování v hotelu 2-3* se snídaní, transfer z letiště na hotel a na letiště, průvodce po celou dobu zájezdu
  • Cena nezahrnuje: příplatek za jednolůžkový pokoj 2000 Kč/pobyt, jízdné hromadnou dopravou 8 – 12,1 liber/den, komplexní cestovní pojištění 144 Kč, 100 Kč/dítě do 14,99 let, individuální vstupné do památek

Nezávazná přihláška

V případě zájmu o účast na zájezdu, vyplňte, prosím, nezávaznou přihlášku a my se Vám v nejbližší možné době ozveme. Děkujeme.

Vyplnit přihlášku

Mapa

Sdílejte tento zájezd

Zasílání novinek

Zde vložte Váš email:(*)
Prosím vložte Váš email

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter  icon-google